Суботні тенденції з Росії та Італії

Всім доброго суботнього ранку!
Самий час, перед тим як зайнятись нагальними справи:
Мама з татом та він кажуть, що ти принцесса? А можливо все ж таки вже королева?
Віднайти свої корені. Wes Anderson, режиссер короткометражки для модного італійського дома PRADA цього разу презентував свою роботу з ними на Рисмському кінофестивалі позавчора. Сюжет фільму: гонщик врізається в статую Ісуса Христа на головній площі маленького селища, де все життя плине розмірено і літнім вечором ніхто не очікує такоє події, прибуття чужака. Погомонівши за келихом пива з місцевими чоловіками він розуміє, що тут жив його дід, ось так. Знак вище… до таких знаків ми затягнуті в свої проблеми часто ставимось з негативом, а може треба навпаки? Давайте спробуємо.
Марш до ліжка! Так запевняє нас в ці вихідні зробити Денис Симачев, що після роботи з INCITY одягав нас в футболки зі «Смешариками», тепер намагається збільшити наше задоволення від перебування в ліжку додавши позитиву нам і не тільки.

Варіант для створення майбутнього олігарха.

А це для урізноманітнення часопроводження подружньої пари, які вже втомились один від одного.

Для «реальных пацанов».Це якийсь гібрид «Аліси в країні чудес» чи Булгаковського Бегемота з котом Матроскіним чи піратами Карибського моря.

Як співав McCartney — «Back In The Ussr».

Тут вже вступає Avril «I'm the mother f»cking princess!"


Зверєв: «Звезда в шоке!».

Кому рожевого не вистачило.
І нарешті, знову про «важливе». Білизна. Італійський бренд Yamayay, який можна придбати і у нас, просто шаленіє перед святами і дивує нас палітрою новинок, Yamayay collezione 2013:Будь собою і роби собі подарунки.


0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте