Overdose of Чернівці та двері в щастя

Іcторії з поїздів не новина, але все ж таки, «прямий рейс Башівка-екскурсія Чернівці» викликає гордість за своє місто.
Тільки вдалечінь від дому розумієш, що западенське польське походження, — то є дуже чарівно і з теплом згадуєш «zukek z jaicom» такий гострий що аж пече, але тільки він рятує від застуди о третій ночі.
Зі смаком американо на губах та в новій куртці від H&M, яку чуйка підказала купити місяць тому, щоб не змерзнути в столиці їдеш на «pit-stop» додому, до своїх...
Столиця готується до тижня моди та Vogue Fashion's Night Out, а твоя мета поїздки впорядкувати наряди для цих подій, справи в рідненькому місті та оновити файні теплі рукавики.
В голові to-do-list і з Божою допомогою все бажане здійсниться і все заплановане виконується.
А ось, які і обіцяла фото з галлереї Гапчинської, з вул. Михайлівської (до речі, фоткати не можна, а як це далось мені, не питайте, бо це секрет, який я не розкажу).А ось цей бравий лев охороняв вхід та вихід з галлереї.
Сьогодні з самого ранку, приїхавши, не можу зупинитись,  я наче «передозувалась» чернівцями, бо все ніяк не можу насолодитись вдосталь: сонечко грало в волоссі, люди посміхались, робили компліменти… як же я вас люблю — моє Chernivtsi-city....
Ну все, побігла на педикюр-манікюр і Вам файнецького настрою!


0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте